KURUMSAL

3E olarak; en zorlu ortamlarda çalışan, en seçkin kullanıcılara benzersiz ürünler ve yetenekler sunuyoruz. Yetenekli mühendis ve üretim teknisyenlerimizden oluşan özel kadromuz ile; konseptten gerçeğe ileri teknolojiyi uyguluyoruz. Teknik destek kadromuz ile kullanıcılarımızın en kritik görevlerini desteklemek için her zaman yanınızda yer alıyoruz.

Bir sonraki görevinizde gelişmiş kabiliyetlerimizin ve ürünlerimizin size nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bize her zaman ulaşabilirsiniz.

KALİTE POLİTİKASI

3E’de, kalite stratejisi her zaman en temel kriterimiz olmuştur. Üstün kalite hizmet anlayışımız, inovatif bakış açısı ve sürekli iyileştirme politikasıyla; çağın teknolojisinin imkanlarını kullanmayı ve gelişimi için optimum seviyede yatırım yapmayı kapsamaktadır.

Tüm ürünler kontrollü bir süreç ve ortamda üretilmektedir. Ürünün sağlamlığını ve güvenilirliğini sağlamak için ürün geliştirmenin her aşamasında; tasarım kontrolleri, testler ve onaylar tanımlanmıştır. Her ürün farklı kalite kontrollerinden ve askeri standart testlerinden geçmektedir. Ürünlerimiz gerçek yaşam için üretilmiştir ve zorlu koşullarda kullanıma hazırdır.

GİZLİLİK POLİTİKASI

3E, bu web sitesinde yer alan bilgilerin güncel tutulmasını sağlar. 3E, önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda kullanıma sunulan bilgileri değiştirme hakkını gizli tutar. Bu web sitesinin içeriği telif haklarıyla korunmaktadır. 3E'nin izni olmadan hiçbir bilgi, veri, yazı veya resim kopyalanamaz ve kullanılamaz.

3E'DE KARİYER

“Bir dünya markası” olma hedefiyle yola çıkan şirketimizde bizimle aynı vizyonu ve misyonu paylaşacak takım arkadaşları arıyoruz. Takım arkadaşlarımızın da hedeflerimizi anlayıp onlara ortak olmasını istiyoruz. Eğer bu sensen, seni ailemize davet ediyoruz.

 

İNDİR

En iyi hizmeti sağlamak için bu sitede çerezleri kullanıyoruz.