ÜSTE ÇIK

HAKKIMIZDA

Savunma sanayisinde kaliteyi en yüksek seviyede sağlayabilmek amacıyla ürün taslağından nihai ürüne kadar durmadan çalışıyoruz.

Ürünlerimizin her aşamasında kalite öncelikli kriter olarak yer almaktadır. 3E olarak başarıyı müşterilerimizin gereksinimlerini tam olarak karşılayabilme yeteneğimiz olarak tanımlarız. Üretmiş olduğumuz her ürünün, koruma ve savunmada oynadığı kritik ve hassas rolün farkındayız. Bu nedenle ürünlerimizi, tek tek her müşteriye en iyi kalite ve güvenirlilik ile sunma sorumluluğundayız.

3E’de, müşterilerimizin her durum ve koşulda, hedeflerine karşı avantaj elde etmelerini sağlayan yenilikçi çözümler geliştiriyoruz. Savunma sanayisinde kaliteyi en yüksek seviyede sağlayabilmek amacıyla ürün taslağından nihai ürüne kadar durmadan çalışıyoruz. Sürekli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunmaya odaklanıyoruz.

3E’de yaptığımız işi seviyoruz çünkü sevdiğimiz işleri yapıyoruz ve müşterilerimize daima yenilikçi ürünler geliştirmek için kendimizi her zaman sorumlu hissediyoruz. Ürünlerimizi geliştirirken ihtiyaç ve kullanım koşulları hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilmek için, aktif kullanıcılarla her zaman yakın işbirliği halinde çalışıyoruz. Bu yaklaşım her bir müşterimize benzersiz çözümler sunabilmemize olanak sağlıyor.

Biz sadece söylediklerimize inanın demiyoruz. Kullanın ve kendiniz tecrübe edin. Deneyimlerinizi duymaya hazırız!

Güncel bilgiler için; Facebook ve Instagram‘da bizi takip edin.

  • SOSYAL MEDYA

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamız her zaman öncelikli kriterimiz olmuştur. Kaliteyi artırmayı, yenilikçi yaklaşımları bir araya getirmeyi ve sürekli geliştirmeyi tanımlar.

Tüm ürünlerimiz kontrollü proses ve koşullarda üretilmektedir. Ürünlerimizin dayanıklılığından ve güvenirliliğinden emin olabilmek için, tasarım kontrolleri ve testler ürün gelişiminin her aşamasından tamamlanır. Üretilen her ürün çok sayıda farklı kalite kontrolüne ve sıkı askeri standart testlerine tabi tutulmaktadır. Ürünlerimiz gerçek yaşam için üretilmiştir ve tüm zorlu koşullarda kullanılmaya hazırdır.

Biz Hazırız. Ya Siz?

GİZLİLİK POLİTİKASI

3E, bu web sitesinde yer alan bilgilerin güncel tutulmasını sağlar. 3E, haber vermeksizin bilgi ekleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. 3E web sitesinin içeriği telif hakları ile korunmaktadır. 3E'den önceden izin alınmaksızın hiçbir bilgi, veri, metin veya resim kopyalanamaz veya kullanılamaz.

3E, websitesini daha basit hale getirmek için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi edinin
ANLADIMÇEREZLERE İZİN VER